פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עשה ואל תעשה: מדריך לגבר האבוד לקראת הוולנטיין

   בדיוק ברגע בו נגמרת ההתאהבות מתחיל הדבר האמיתי, המורכב יותר. כל ילד יודע שהשוואת מתנות בקרב נשים היא ספורט לאומי ולכן אסור לך להיתפס לא מוכן. ממה כדאי להיזהר בולנטיין ואיך תצאו מזה כמו גדולים

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   למה לא לעשות לעצמכם חיים קלים ולדעת בדיוק מה היא אוהבת?

   נהוג לחשוב שאהבה היא רגש טהור שמתקיים ללא תנאים וסייגים. ברגע שהחץ נורה ופגע במטרה, רק דברים טובים יכולים לקרות. יעיד כל מי שבטנו מפרפרת, כפות ידיו מזיעות ולבו מפמפם, שמדובר בתחושה עילאית ומרוממת רוח עד כדי שיכרון. אבל רק כאשר נגמר שלב ההתאהבות הראשוני והמוח מפסיק להזרים אנדרופינים בקצב של קופץ בנג'י, מתחילים להבין עד כמה היא מורכבת. במיוחד עבור מי שמנסה להוקיר אותה ולסגוד לה כראשון המאמינים.

   אבל בדיוק בשביל זה יש את חג האהבה. היום היחיד שמאפשר לכבס את המצפון, לעשות, להפתיע ולקנות כל מה שמונח מחוץ לחלון הראווה בקניון, רק כדי לא לומר את צירוף המילים "אני אוהב אותך". אבל כל גבר יודע שכאן רק מתחילה הבעיה. איש לא רוצה להיתפש כקמצן או גוזמן וחמור מכך, תחמן ששכח את העדפותיה ומידותיה (הכבירות, אלא מה?) של זוגתו.

   ובכן, טוב שאנחנו כאן. להמליץ לכם מה לקנות ואיך לעטוף, זה תפקיד של המוכרות בחנות. אבל הוולנטיין מתקרב ואתם הרי רוצים לחסוך את מסע הקניות ושפשוף כרטיס האשראי בקצב של נערה מתבגרת, אז למה לא לעשות לעצמכם חיים קלים ולדעת בדיוק מה היא אוהבת?

   כל ילד יודע שהשוואת מתנות בקרב נשים היא ספורט לאומי, וככזה מוטב להיזהר בבחירת המתנות. את כרטיסי הברכה, הפרחים והפרלינים מומלץ לשמור לשמחות אחרות כמו קידום בעבודה, סיום לימודים או ירידה במשקל. אבל בוולנטיין מצופה ממך להיות רגיש ויצירתי יותר ובעיקר להעריץ את האדמה שהיא דורכת עליה.

   רויאלטי תכשיטים ( , רויאלטי תכשיטים)
   כדי לעמוד בציפיות אתה צריך לעשות את הדבר האמיתי.

   אז מה לקנות ומה בעצם זה אומר?

   כל דבר שיגרום לה להגיד בקול רם בקרב כל מי שאוזניו לא סתומות: כמה מקסים אתה ואיך אתה דואג להביע את אשר על לבך. ובכל זאת, מה זה אומר? וכמה זה עולה לנו? שאלה טובה, שלפני שעונים עליה כדאי לדעת מה לא לקנות.

   היזהרו מהלבשה תחתונה – מלכוד מסוכן. אתם אולי רוצים להזכיר לזוגתכם (ולעצמכם בעיקר) כמה היא חושנית ומושכת, אבל אם אינכם סגורים על המידה הנכונה או הצבע והסגנון אתם עלולים להסתבך. לא משנה מה הרפרטואר המיני שלכם, בחירת פריט הלאנז'רי המתאים הוא עסק למקצוענים ואם אתם לא מרגישים כאלה, עדיף שתוותרו. הנזק לא שווה את הכוונה הטובה.

   תפסיק לחשוב על עצמך – תחשוב כמחזר ולא כבן זוג שכבר מכיר היטב את המטרה. המתנה לוולנטיין לא אמורה להיות מתנה לשניכם אלא בשבילה בלבד. גם אם שניכם יכולים ליהנות ממנה יחד. בילוי משותף בספא או בסוף שבוע חורפי במלון בוטיק בצפון הם אולי חוויה זוגית מרעננת אבל לעולם תיזכר בפני חברותיה כמי שלא העניק מתנה אמיתית.

   אז מה האופציות שלך?

   תהיה רומנטיקן - החכמה היא לרכוש לה מתנה שאינה הספיקה או יכולה לרכוש לעצמה. מייבש שיער חדש, קצף לאמבטיה או מיקסר למטבח ישמחו אותה, אבל יורידו לך נקודות על יצירתיות. הכוונות שלך הן שיעידו עד כמה אכפת לך מהאושר שלה. כאן חשוב לציין שנשים רגישות מאוד לתקשורת בלתי מילולית ואם שפת הגוף שלך משדרת לה לחץ, ריחוק או רתיעה, שום מתנה כבר לא תעזור לך. לפיכך למד את עצמך לדבר בשפת האהבה. כל השאר כבר יקרה מעצמו.

   תהיה פומבי – נשים מתות על הצהרות אהבה. לא מספיק להן לדעת שאתה מודה לאלוהיך בכל יום על השידוך המופלא אלא הן חייבות שהעולם יידע מה אתה מרגיש. הבעיה היא שכדי לעמוד בציפיות אתה צריך לעשות את הדבר האמיתי.

   השמלה, השובר לטיפול בספא או המנה המפוארת במסעדה הנכונה לא עדיין לא יגידו כלום לעולם. אז מה כן? תכשיטים הם לא רק חבריה הטובים ביותר של האישה, אלא הם גם עושים אותה יפה ושלמה יותר. אין כמו סט עגילים או צמיד נוצץ כדי להביע את אהבתך. לא רק בפניה אלא בפני העולם כולו. לפרטים נוספים